KategorieAktualności

III edycja Stalowej Areny!

I stało się !

05.10.2019 odbędzie się kolejna edycja Stalowej Areny! Choć mogłoby się wydawać, że jeszcze jest dużo czasu na jej przygotowanie to my już każdego dnia nad nią pracujemy. Tak to już z nami jest, że za każdym razem, wraz z każdą nową odsłoną chcemy dać naszym widzom coś więcej, zaprezentować jeszcze lepsze, jeszcze ciekawsze i jeszcze bardziej fascynujące show. Jesteśmy pewni, że także ci widzowie, którzy będą z nami po raz trzeci będą pozytywnie zaskoczeni kolejnymi zmianami. A dla tych, którzy jeszcze u nas nie byli, przygotowaliśmy małe posumowanie dotychczasowych gal.

Stalowa Arena #1

Pierwsza Stalowa Arena to był skok na głęboką wodę. Decydując się na rozpoczęcie postawiliśmy sobie bardzo wysoko poprzeczkę –  zakupiliśmy i zamontowaliśmy oświetlenie sceniczne, zbudowaliśmy stalowe szranki i zakontraktowaliśmy sławnych wojowników w tym Krzysztofa Szateckiego i Marcina “Dentystka” Janiszewskiego, medalistów Rycerskich Mistrzostw Świata w kategorii walk profesjonalnych!

Wzorując się na MMA przed galą przeprowadziliśmy na żywo wywiady z zawodnikami, a po powitaniu widzów odbyły się 4 ciężkie walki pomiędzy utytułowanymi zawodnikami Rycerskiej Kadry Polski. Tego dnia sprzedano wszystkie bilety, co przełożyło się na ponad 120 osób na widowni. Taki wynik utwierdził nas w przekonaniu, że istnieje miejsce na rynku na profesjonalne biletowane samodzielne gale rycerskie, a to był dopiero pierwszy krok.

Stalowa Arena #2

Druga Stalowa Arena poszła krok dalej: dodanie fabularnego motywu przewodniego, ściągnięcie jednej z najbardziej utytułowanej drużyny wschodniej „Zapadniej Baszty”, rozbudowanie programów oświetlenia, zmiany w muzyce i odejście od typowo sportowej konferansjerki na rzecz ciągłego budowania średniowiecznej atmosfery, wypełniło salę po brzegi. Odwiedziło nas ponad 150 osób w tym osoby ze świata polityki, a bilety sprzedawane za pośrednictwem naszej witryny www.stalowa-arena.pl wyprzedały się w ciągu 2 tygodni, pokazując jak bardzo ludzie są zainteresowani śledzeniem poczynań naszych zawodników.

Trudną decyzją dla nas było odmówienie zwiększenia puli biletów, ale chcieliśmy żeby ci, którzy kupili bilety poczuli, że warto było się pospieszyć i nie odkładać zakupu na ostatnią chwilę. A wiemy, że z tych, którzy nas odwiedzili tego dnia nikt nie był zawiedziony! W trakcie tej edycji stoczono 6 walk w tym po raz pierwszy w Polsce, a może i na świecie, profesjonalną walkę wojów wczesnośredniowiecznych.

Stalowa Arena #3

Trzecia Stalowa Arena to będzie kolejny krok na drodze do prawdziwie profesjonalnego widowiska łamiącego stereotypy dotyczące eventów rycerskich. Dokładamy wszelkich starań, żeby pod każdym względem było to najlepsze dotychczasowe widowisko tego typu w europie.  Planujemy co najmniej sześć walk, w tym kilka w nowym formacie, nowe lampy i nowe sceny świetlne, muzykę na żywo, trybuny dla widzów, numerowane siedzenia i brak miejsc stojących, poczęstunek dla VIP-ów w trakcie eventu i dla wszystkich tuż po evencie kiedy na salę wjadą stoły z łakociami, a zgodnie z tradycją wszyscy będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z każdym z zawodników.

Planujemy sprzedaż tylko 100 biletów w podziale na 3 sektory  – VIP, Premium i Normalne, tak żeby każdemu widzowi zapewnić poczucie wyjątkowości i doskonałego odbioru eventu.

Pamiętajcie, że Stalowa Arena to nasze wspólnie dzieło! Bądźcie z nami nie tylko samego piątego października, ale już od dzisiaj śledząc nasze media społecznościowe! Bardzo na Was liczymy!

Zobacz także: