KategorieWalki rycerskie

Stalowa Arena także dla rodziny z dziećmi

Na arenie naprzeciwko siebie staje dwóch ubranych i uzbrojonych rycerzy. Wszyscy już wiedzą, że już za moment, za jedno uderzenie serca rozpocznie się emocjonujące starcie równych sobie przeciwników. Widzowie z niecierpliwością czekają na sygnał sędziego. To, co za chwilę będzie się działo, to nie tylko pokaz rycerskiej sztuki walki. Na Stalowej Arenie weźmiemy udział w ekscytującym, widowiskowym i pełnym adrenaliny przedstawieniu. W końcu rozbrzmiewa dzwon, a wojownicy ruszają na siebie…

Kto powiedział, że rodzinna rozrywka musi wiać nudą? Na Stalowej Arenie doskonale będą bawić się zarówno dorośli, jak i dzieci. Bo walki rycerskie rozgrywane przez profesjonalnych zawodników odzianych w zbroje i walczących historycznym orężem łączą w sobie twarde męskie sporty walki z artystycznym przedstawieniem.

Piękne zbroje, muzykanci grający na żywo i pieczołowicie przygotowane sceny świetlne przeplatają się z zapierającymi dech pojedynkami. Takie przedstawienie mogą oglądać również dzieci. Może nie te najmłodsze, ale już 5- czy 6-latki będą się doskonale bawić, a im starsze dzieci tym bardziej docenią widowisko, poczują atmosferę rywalizacji i osobiście spotkają się z walczącymi. Po zakończeniu gali widzowie mogą porozmawiać z wojownikami, wziąć ich autograf i zrobić sobie z nimi zdjęcie. Oglądający mają okazję poznać prawdziwych wojowników „z krwi i kości”, a nie sportowych celebrytów, którzy raczej unikają kontaktu ze „zwyczajnymi” ludźmi.

Dla naszych małych pociech przygotowaliśmy specjalną strefę dziecięcą, gdzie będą mogły się przesiąść, gdyby z miejsc koło rodziców nie widziały widowiska. Poduszka na podłodze w pierwszym rzędzie koło innych rówieśników może być znacznie bardziej atrakcyjna niż krzesło koło rodzica 🙂

W dobie filmów fantasy, gier komputerowych opartych na motywach średniowiecznych, cóż mogłoby być ciekawsze od takiego wieczoru? A może to będzie początek dla naszej pociechy, która po takim wieczorze rzuci ślęczenie z komórką lub przed komputerem i zwróci się ku uprawianiu sportów rycerskich?

W Warszawie nie będzie musiał daleko szukać! Centrum Dawnych Sztuk Walk oferuje także zajęcia dla najmłodszych 😀

Zobacz także: